Ochrona danych2021-05-17T14:11:33+02:00

Ochrona danych osobowych
Dowiedz się jak chronimy Twoje dane

Ochrona danych osobowych
Dowiedz się jak chronimy Twoje dane

Ochrona danych osobowych

Szanowny Kliencie, w związku z wprowadzeniem do stosowania przepisów RODO przesyłamy Państwu krótką informację na temat danych osobowych przetwarzanych przez Infolan

Komu możemy udostępnić Twoje dane?2021-03-15T12:50:08+01:00

Infolan może przekazać Twoje dane zgodnie z prawem telekomunikacyjnym organom publicznym walczącym z oszustwami i nadużyciami w Internecie. Infolan może udostępnić Twoje dane także w celach przeprowadzenia windykacji, egzekucji komorniczej lub na żądanie organów podatkowych.

Twoje dane nie będą przekazywanie przez Infolan do Państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany jednakże nie będzie to wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych. Profilowanie polega na przetwarzaniu Twoich danych poprzez wykorzystywanie ich do oceny niektórych informacji o kliencie tj. Zainteresowania, płeć, wiek, bycie studentem lub osoba pracująca.

Długość przechowywania danych osobowych przez Infolan2021-03-15T12:50:29+01:00

Konieczne jest przechowywanie danych przez cały okres realizacji umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Z kolei po jej rozwiązaniu uzasadnionym jest przechowywanie danych przez kolejne 3 lata (okres przedawnienia roszczeń) lub ewentualnie do zakończenia procesu windykacji, procesu sądowego lub egzekucyjnego. Jednocześnie dla spełnienia zasady rozliczalności możemy przechować dane tak długo jak wymagają tego od nas organy publiczne i przepisy podatkowe.

Gwarancja spełnienia przez Infolan wszystkich Twoich praw wynikających z rozporządzenia o ochronie danych2021-03-15T12:50:54+01:00
 1. Prawo dostępu i sprostowania danych ( informacja zwrotna powinna nastąpić w ciągu 1 miesiąca od dnia otrzymania żądania ) : jeśli zauważysz, że Twoje dane są niekompletne lub nieprawidłowe.
 2. Prawo do żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych : jeśli Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z prawem ale nie chcesz aby były usunięte lub jeśli Twoje dane nie są już potrzebne do realizacji umowy ale Infolan ich potrzebuje dla celów windykacyjnych itp. Możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych jeśli wniesiesz sprzeciw lub wniosek o ich usunięcie do czasu ustalenia przez Infolan czy Twoje żądanie jest uzasadnione.
 3. Prawo do żądania usunięcia swoich danych jeśli
  1. Twoje dane nie są już potrzebne do realizacji umowy tzn. nie są już niezbędne do celów dla których zostały zebrane.
  2. Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem.
 4. Masz możliwość wniesienia skargi w związku z nieprawidłowym przetwarzaniem przez Infolan danych osobowych do organu nadzorczego jakim jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
 5. Możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych w szczególności co do przetwarzania danych, co do których jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora, a także co do danych przetwarzanych na potrzeby marketingu bezpośredniego. Wykorzystanie prawa do sprzeciwu nie prowadzi do tego, że Infolan usunie wszystkie dane, a jedynie przestanie z nich korzystać.
Cel przetwarzania przez Infolan Twoich danych2021-03-15T12:51:18+01:00

Przetwarzanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do wykonywania umowy zawartej z Tobą w celu wykonywania usług telekomunikacyjnych. Twoje dane tkj. Imię, nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, numer IP, numer PESEL, numer NIP są niezbędne w celu :

 1. umożliwienia prawidłowego świadczenia usług telekomunikacyjnych, zapewnienia prawidłowej obsługi technicznej, reklamacyjnej, marketingowej, promocyjnej i w razie potrzeby windykacyjnej, sądowej, egzekucyjnej.
 2. obsługi poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie,
 3. prowadzenia danych statystycznych,
 4. zapewnienia zasady rozliczalności,
 5. potrzebne nam przechowywanie Twoich danych także dla celów podatkowych i księgowych.
Informacje podstawowe2021-03-15T12:52:32+01:00

Administratorem danych osobowych jest infolan zwanym dalej infolan z siedzibą os. Kasztanowe 55F/2 70-895 Szczecin
Twoje dane nabyliśmy w związku z realizacją umowy na usługi telekomunikacyjne jakie Ci świadczymy lub świadczyliśmy.

W celu szczegółowych informacji o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych skieruj zapytanie na adres e-mail infolan@infolan.net.pl lub adres pocztowy:
Infolan os. Kasztanowe 55F/2, 70-895 Szczecin

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

OBSŁUGA KLIENTA

tel. 91 886 44 44

O firmie

Firma Infolan jest regionalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych, działającą na obszarze miasta Szczecina oraz na terenie gminy Goleniów. Naszą specjalizacją jest świadczenie usług w zakresie dostępu do Sieci Internet oraz transmisji danych. Świadczymy również usługi telewizji, telefonii stacjonarnej oraz utrzymania infrastruktury telekomunikacyjnej dla naszych partnerów.

Firma Infolan istnieje od 2005 roku, aczkolwiek doświadczenie obecnej kadry w zakresie budowy i eksploatacji sieci komputerowych sięgają roku 2000 kiedy to zaczęła powstawać na os. Kasztanowym w Szczecinie Amatorska Sieć Komputerowa (ASK). 

Biuro Obsługi Klienta

os. Kasztanowe 55F/2
70-895 Szczecin

Wyznacz trasę

tel. 91 886 44 44
tel. 533 335 446

Godziny otwarcia:
pon., pt.: 10:00 – 18:00

Przejdź do góry