Promocje
Odkryj aktualne nasze promocje

Promocje
Odkryj aktualne nasze promocje

Promocja godna polecenia

Poleć naszą firmę sąsiadowi czy znajomym a otrzymasz miesiąc Internetu gratis.
Dodatkowo polecony otrzyma pierwszy miesiąc za 1 zł, jeżeli powoła się na Ciebie 🙂

Regulamin promocji PDF

Promocja wiosenna 2021

Każdy nowy klient, który podpisze z nami umowę na wybrany pakiet telewizyjny KOMFORT+ HD, PRESTIŻ HD lub MAX HD na 24 miesiące, otrzyma przez pierwsze
3 miesiące abonament w promocyjnej cenie 1 zł miesięcznie 🙂

Regulamin promocji PDF

Promocja trzydziestka z MAXEM

Każdy nowy klient, który podpisze z nami umowę na pakiet KOMFORT+ HD, PRESTIŻ HD lub MAX HD na 12 miesięcy, otrzyma przez pierwszy miesiąc pełny pakiet MAX HD i abonament w promocyjnej cenie 1 zł przez pierwszy miesiąc 🙂

Regulamin promocji PDF

Promocja HBO HD 2021

Każda osoba, która zamówi HBO na 12 miesięcy, dostanie 1 miesiąc za 1 zł. Każda osoba, która zamówi HBO na 24 miesiące, dostanie 2 miesiące za 1 zł miesięcznie.

Regulamin promocji PDF

O firmie

Firma Infolan jest regionalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych, działającą na obszarze miasta Szczecina oraz na terenie gminy Goleniów. Naszą specjalizacją jest świadczenie usług w zakresie dostępu do Sieci Internet oraz transmisji danych. Świadczymy również usługi telewizji, telefonii stacjonarnej oraz utrzymania infrastruktury telekomunikacyjnej dla naszych partnerów.

Firma Infolan istnieje od 2005 roku, aczkolwiek doświadczenie obecnej kadry w zakresie budowy i eksploatacji sieci komputerowych sięgają roku 2000 kiedy to zaczęła powstawać na os. Kasztanowym w Szczecinie Amatorska Sieć Komputerowa (ASK). 

Biuro Obsługi Klienta

os. Kasztanowe 55F/2
70-895 Szczecin

Wyznacz trasę

tel. 91 886 44 44
tel. 533 335 446

Godziny otwarcia:
pon., pt.: 10:00 – 18:00